KONST / Litografier / Färglitografi 12297571
nr 1229 7571
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. "Flaggenhissung auf dem Reichstag 1945". Signerad, daterad 1974, numrerad 18/50. Motivet: 26x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:05:59
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)